poniedziałek, 1 lutego 2016

Tęczowy tort :)

Sa takie wzory, które robisz kolejny i kolejny raz i nadal nie jesteś znudzona. Ulepszasz, wymyślasz, próbujesz, jest co raz ładniej, co raz staranniej i nadal się nie nudzi. Tęczowy tort jest takim wzorem dla mnie.


Te wisiorki powstały trochę przy okazji. Lepiłam magnesiki, a że zostały jeszcze 4 kawałki to coś trzeba było z nimi zrobić. Padło na wisiorki, bo tak mało ich u mnie ostatnio. Wcześniej skupiałam się głównie na nowych wzorach wkrętek, nowych wiszących kolczykach. W końcu przyszedł czas i na wisiorki. I myślę też, że to wszystko za sprawą tych torcików.


Wisiorkowy model jest większy niż kolczyki. Te torty mją ok 3 cm wysokości, więc zdecydowanie rzucają się w oczy. Na dokładkę - każdy też ma swoją miniaturową łyżeczkę. Musze przyznać, że wyszło to całkiem słodko :)

1 komentarz:

  1. Witam serdecznie,
    Nazywam się Klaudia. Serdecznie zapraszam Cię do dołączenia do nowego serwisu Platforma Kreatywna http://platformakreatywna.com/, gdzie zrzeszamy wszystkie kreatywne strony. Swoim klubowiczom oferujemy zniżki na produkty, informacje o wydarzeniach, spotkania oraz darmowe pliki do pobrania. Serdecznie zapraszam.

    OdpowiedzUsuń