środa, 28 maja 2014

Babeczkowe szaleństwo :)

Te babeczki trochę się naczekały na zaszczyt obrobienia zdjęć. Niestety w mojej pracy są takie pasma. Pasmo robienia fotek, pasmo obrabiania, pasmo wystawiania, pasmo tworzenia. Gdy tworzę nie lubię się rozpraszać i wystawiać czy obrabiać zdjęć. Cały dzień siedzę i lepię, a właściwie to całe dnie.
Ostatnio miałam taki właśnie szał. :) Trochę pokazywałam na Insta. Przygotowuję się do czegoś dużego i to wymaga ode mnie mnóóóóstwa pracy. Ale będzie warto mam nadzieję. Teraz też chcę się trochę inaczej zorganizować, robić częściej zdjęcia itd bo teraz to mam niezłą wenę i liste miliarda pomysłóww moim notesie. To będzie hiper pracowity czas i mam zamiar pokazywać wszystko na bieżąco nie tylko na intagramie (@kapatori) :)

Tak więc, począwszy od dziś. Kilka babeczek, które będą wystawione po trochę na DaWandzie i Allegro (linki macie w pasku u góry).


Ps. Babeczek mam chyba ze 30, ale nie bójcie się, nie będę Was tu nimi zanudzać. :)

5 komentarzy:

 1. Piekne, babeczek nigdy za wiele !:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Są śliczne ;) a pierwsza podoba mi się najbardziej,

  Zapraszam do mnie po wyróżnienie ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. apetyczne, dawaj pozostałe! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. 30? wow to sporo :D ta pierwsza babeczka mnie urzekła tymi miniaturowymi różyczkami, do tego te pastelowe kolory, ah! Cud miód i orzeszki tyle słodkości ^^

  OdpowiedzUsuń