poniedziałek, 11 lutego 2013

Tu i tam...

Ostatnimi czas staram się rozwijać nieco projekt "kapatori" i dołączam do kolejnych galerii internetowych, wyszukuję kolejne miejsca, w których mogę dotrzeć do fanów ręcznych robótek. Żeby było łatwiej, wszystkie te miejsca zbiorę w tym poście, niedługo też uaktualnię boczny pasek i dodam tam odnośniki. Zachęcam do odwiedzania każdego z tych miejsc, bo asortyment nieco się od siebie różni... To co znajdziesz w jednym miejscu, nie zawsze pojawi się w drugim :)

Kolejnym ułatwieniem dla Was jest to, że wszystkie produkty wystawione na sprzedaż są gotowe do wysyłki.  To oznacza mw. tyle, że jeśli zależy Wam na czasie, bo potrzebujecie szybko prezent dla przyjaciółki lub po prostu same jesteście niecierpliwe to po otrzymaniu wpłaty lub potwierdzenia wpłaty Wasz zakup w ciągu 2-3 dni znajdzie się w Waszych łapkach :)

Nie czekacie w kolejce tygodniami, aż wreszcie wezmę się z Wasze zamówienie.

Dodatkowo, jeśli jesteście z Gdańska/ 3miasta lub Starogardu Gdańskiego to zapraszam serdecznie na odbiór osobisty! Możecie na żywo zobaczyć rzeczy, które Was interesują, a ja z chęcią się z Wami spotkam :)

Tak więc, oto i one:

Nowości pojawiają sie minimum raz w tygodniu :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz